Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Hasta bakıcı evde hasta bakıcısı evde yaşlı bakımı

Hasta bakıcı ve yaşlı bakımı şefkat, özveri ve sabır gerektirir. Evde hasta bakıcı ve evde yaşlı bakımı hizmetleri hemşire, sağlık memuru ve hasta bakıcı elemanlar tarafından yapılmaktadır. Hasta bakıcılar yaşlı veya hastanın temizliği v.b. konularda da yardımcı olmaktadırlar.

Hasta bakıcılığı konusunda deneyimli olan profesyonel hasta bakıcılar ve hemşirelerle hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır. Bilinçli bakım ve ilgi ile psikolojik ve bedensel iyileşme hızlanacak hasta veya yaşlınız kontrol altında sağlığına kavuşacaktır.

Hemşirelik hizmetleri

Evde bakım hemşiresi, tüm sağlık gereksinimlerini karşılamak üzere ve ihtiyaç duyulan her an istenilen desteği sağlar. Tıbbi bakımın büyük bir kısmını oluşturan kateter, sonda uygulamaları ve bakımı, kan alma, serum takma, aspire, ilaç uygulamaları ve aşılama gibi tüm hemşirelik hizmetleri verilir ve hastanın bütün tıbbi bakım gereksinimleri koordine edilir.

Ev işlerine yardımcı

Bulunduğunuz ortamın saygınlığına olumlu katkıda bulunabilmek en önemli hedefimizdir. Ev işlerine yardımcı, temizlikçi bayan elemanlar güvenlik araştırması yapılıp deneyimli, disiplinli, güleryüzlü ve referanslı kişilerden oluşmaktadır. Bu tür elemanlar evin temizliği, ütüsü ve işverenin vereceği diğer işleri üstlenmektedir.

Bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı

İzmir; amacımız, çocuğun sağlığını ve güvenliğini koruyarak yaşadığı ortamda bakımının ve ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmaktır. Çocuk gelişimi mezunu ve eğitimli annelerden oluşan bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı elemanlarımız, çocuklar ile iyi iletişim kuran, sorunları rahatlıkla algılayan ve çözüm sunan kişilerdir.

Villa, çiftlik personeli çocuksuz karı koca yardımcı aile

Deneyimli, referanslı havuz ve bahçe işlerinden anlayan çocuksuz karı koca yardımcı aileler de sunmaktayız.

Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.


Hasta Bakıcı İzmir

Hasta Bakıcı Firmaları

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR İzmir İl Müdürlüğü
1362 Sok. No:29 Çankaya İZMİR
Tel : (0232) 441 04 55 - 441 13 33
Tel : (0232) 441 18 48 - 441 18 85
Tel : (0232) 441 11 03
Faks : (0232) 441 10 41
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?