Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.


Mecidiyeköy Hasta Bakıcı Şirketi

Hasta bakıcı danışmanlık şirketimiz, hasta bakıcı, evde yaşlı ve hasta bakımı bebek bakıcıları ve çocuk bakıcıları ev işlerine yardımcı bayan elemanlar, temizlikçi gündelikçi gibi elemanların temininde hizmetinizdedir.  Mecidiyeköy'de bulunan şirketimiz 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince özel istihdam bürosu olarak yetkilendirilmiştir.

  • Hasta bakıcı, yaşlı bakıcı evde yaşlı bakımı hastabakıcı evde hasta bakımı hemşire refakatçı.
  • Bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı çocuk gelişim eğitmeni bebek hemşiresi yabacı dil bilen dadı.
  • Villa personeli ev işlerine yardımcı bayanlar karı koca yardımcı hizmetli aile bahçıvan şoför aşçı.

İnsanların hayatlarının her safhasında yardımcıya ihtiyacı olduğunu bilerek yaşlılarınızın, hastalarınızın ihtiyacınıza uygun refakatçi, hasta bakıcı, hemşire ve evlerinde yardımcı olacak bilinçli, şefkatli ve profesyonel kişilerle hayatınızı kolaylaştırmak bizim amacımızdır. Sizin için hayattaki en önemli varlığınız olan bebeğinizi güvenle emanet edeceğiniz, eğitimli ve size uygun olan doğru kişiyle profesyonel şekilde buluşturuyoruz.

Eviniz için yardımcınızı seçerken, öncelikle ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verebilen, evinizin ve sizin ihtiyacınıza uygun ev personelinizi seçerken gündelikçi, gündüzlü, part-time veya yatılı elemanları size sağlamakla beraber, özel davetlerinizde aşçılar, servis elemanları, bekçiler, bahçıvanlar, özel makam şoförünüz gibi ihtiyaçlarınıza da her zaman cevap verebilecek portföyümüz hazırdır.

Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.İstanbul anadolu yakası; Kadıköy göztepe acıbadem çamlıca erenköy suadiye bostancı. Ataşehir üsküdar çengelköy ümraniye kandilli kanlıca kavacık sancaktepe yakacık anadolu hisarı beykoz, çekmeköy kartal pendik tuzla kurtköy.

İstanbul avrupa yakası; Ataköy bakırköy yeşilköy florya büyükçekmece mimaroba bahçeşehir beylikdüzü avcılar esenkent esenyurt küçükçekmece. Taksim şişli mecidiyeköy nişantaşı levent etiler ulus beşiktaş, yeniköy bebek istinye sarıyer tarabya.
Hasta bakıcı arıyorum, hastabakıcı aranıyor.

Hasta Bakıcı Firmaları

İŞKUR İstanbul İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü
Hacı Mimi Mah. Lüleciler Cad. No:4 Beyoğlu - İSTANBUL
Tel : (0212) 249 29 87 - 88 - 89
Faks : (0212) 249 08 61
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?