Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Hasta bakıcı evde hasta bakımı

Hasta bakıcı
Hasta Bakıcı
Hasta bakıcılık, evde hasta bakımı ve yaşlı bakımı şefkat, özveri ve sabır gerektirir. Hasta bakıcılığı konusunda deneyimli olan profesyonel hasta bakıcı ve hemşireler ile hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır. Hasta bakıcılar yaşlı veya hastanın temizliği v.b. konularda da yardımcı olmaktadırlar. Bilinçli bakım ve ilgi ile psikolojik ve bedensel iyileşme hızlanacak hasta veya yaşlınız kontrol altında sağlığına kavuşacaktır.

Evde bakım ve hemşirelik hizmetleri

Evde Bakım
Evde Bakım
Evde bakım ve hemşirelik hizmetleri, evde hasta bakımı ve yaşlı bakımı alanında uzmanlaşmış hemşire, sağlık memuru ve hasta bakıcı elemanlar tarafından yapılmaktadır. Evde bakım hemşiresi, tüm sağlık gereksinimlerini karşılamak üzere ve ihtiyaç duyulan her an istenilen desteği sağlar. Tıbbi bakımın büyük bir kısmını oluşturan kateter, sonda uygulamaları ve bakımı, kan alma, serum takma, aspire, ilaç uygulamaları ve aşılama gibi tüm hemşirelik hizmetleri verilir ve hastanın bütün tıbbi bakım gereksinimleri koordine edilir.

Ayrıca;
Çocuk bakıcısı dadı bebek bakıcısı ev işlerine yardımcı eleman, villa personeli, çiftlik personeli, yatılı yardımcı, çocuksuz karı koca yardımcı aile, temizlikçi gündelikçi gibi hizmetleri de sunmaktayız.


Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.İstanbul anadolu yakası; Kadıköy göztepe acıbadem çamlıca erenköy suadiye bostancı. Ataşehir üsküdar çengelköy ümraniye kandilli kanlıca kavacık sancaktepe yakacık anadolu hisarı beykoz, çekmeköy kartal pendik tuzla kurtköy.

İstanbul avrupa yakası; Ataköy bakırköy yeşilköy florya büyükçekmece mimaroba bahçeşehir beylikdüzü avcılar esenkent esenyurt küçükçekmece. Taksim şişli mecidiyeköy nişantaşı levent etiler ulus beşiktaş, yeniköy bebek istinye sarıyer tarabya.
Hasta bakıcı arıyorum, hastabakıcı aranıyor.

Hasta Bakıcı Firmaları

İŞKUR İstanbul İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü
Hacı Mimi Mah. Lüleciler Cad. No:4 Beyoğlu - İSTANBUL
Tel : (0212) 249 29 87 - 88 - 89
Faks : (0212) 249 08 61
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?