Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.


Bahçeşehir hasta bakıcı yaşlı bakıcı bahçeşehir

Bahçeşehir hasta bakıcı yaşlı bakıcı bahçeşehir Hastabakıcı evde yaşlı bakımı ve hasta bakımı, bakıcı danışmanlık şirketi olarak amacımız özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan çocukluk, yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek size sunmaktır. Bakıcı şirketi olarak Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesiyle  faaliyet göstermekteyiz.

Bahçeşehir'de bakıcı, hasta bakıcı yaşlı bakıcı evde yaşlı bakımı ve hasta bakımı hasta bakıcısı, hizmetleri dışında dadı çocuk bakıcısı bebek bakıcısı ev işlerine yardımcı villa personeli, yatılı yardımcı, karı koca hizmetli, yardımcı aile temizlikçi gündelikçi gibi yardımcı hizmetleri de sunmaktayız. Bahçeşehir, başakşehir esenyurt esenkent, beylikdüzü.


Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul anadolu yakası; Kadıköy göztepe acıbadem çamlıca erenköy suadiye bostancı. Ataşehir üsküdar çengelköy ümraniye kandilli kanlıca kavacık sancaktepe yakacık anadolu hisarı beykoz, çekmeköy kartal pendik tuzla kurtköy.

İstanbul avrupa yakası; Ataköy bakırköy yeşilköy florya büyükçekmece mimaroba bahçeşehir beylikdüzü avcılar esenkent esenyurt küçükçekmece. Taksim şişli mecidiyeköy nişantaşı levent etiler ulus beşiktaş, yeniköy bebek istinye sarıyer tarabya.
Hasta bakıcı arıyorum, hastabakıcı aranıyor.

Hasta Bakıcı Firmaları

İŞKUR İstanbul İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü
Hacı Mimi Mah. Lüleciler Cad. No:4 Beyoğlu - İSTANBUL
Tel : (0212) 249 29 87 - 88 - 89
Faks : (0212) 249 08 61
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?