Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Hasta bakıcı evde veya hastanede hemşire ve hasta bakıcı hizmeti:

Konusunda deneyimli hasta bakıcı ve hemşirelerle hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır. Bilinçli bakım ve ilgi ile psikolojik ve bedensel iyileşme hızlanacak hastanız kontrol altında sağlığına kavuşacaktır.

Evde hemşirelik hizmeti:

Hastanede başlamış tedavinin evde sürdürülmesi, hastanede cerrahi veya dahili tedavi uygulanmış hastanın hastanede kalış süresinin doktor onayı ile kısa tutularak, aynı standartların evde sürdürülmesi amacını taşır. Bu hizmet, evde hemşire ve hasta bakıcı viziteleri ile gerçekleşir.

Evde kronik hasta takibi:

Kanser, felç gibi uzun süreli bakım ve tedavi gerektiren hastalara aralıklı veya sürekli olarak hemşire ve hasta bakıcı desteği sağlanır.

Evde hasta bakıcı hizmeti:

Genellikle klinik durumu bozuk uzun süreli bakım gerektiren hastalara, hasta bakıcı hizmeti desteği sağlanır. Bu hizmetler talebe göre yatılı, gündüzlü veya part-time olarak karşılanır.

 

Bebek Bakıcısı - Çocuk Bakıcısı Hizmeti:

Çalışan ailelerde çocuk büyütmek büyük bir problem olmaktadır. Özellikle aile büyüklerinden uzak olan çekirdek ailelerde çocuğun doğumuyla beraber bakım için kimlere emanet edileceği konusu hep endişe vericidir. 0 - 6 yaş dönemi yaşamın temel taşıdır. Bu yaşlarda kazanılan davranışlar yetişkin dönemindeki bireyin kişilik yapısını, tavır alışkanlık ve değer yargılarını büyük ölçüde biçimlendirir.

Amacımız, uzman ekibimiz rehberliğinde yönlendirdiğimiz bakıcı anneler ile sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Yöntemimiz: danışmanlık firmamıza başvuran bakıcı anne adaylarından, görüşmeler birebir yapıldıktan sonra en az bir referans, sağlık raporu, sabıka kaydı, ikametgah, nüfus cüzdan örneği gibi belgeler istenir.

Bebek bakıcı anne adaylarının seçiminde daha önce bu işi yapmış olması veya çocuk bakımı ile ilgili eğitim almış olması aranılan en önemli niteliklerdir. Bunun yanında personel seçimi ile ilgili diğer kriterler de göz önünde bulundurulur.

  • Danışmanlık şirketimiz tarafından değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar, bakıcı anne arayan aileler ile buluşturulur.
  • Görüşme sonrasında aile tarafından olumlu bulunup, işe başlanmasına karar verilen bakıcı anneye ailenin talep etmesi durumunda klinik psikolog tarafından kişilik testi yaptırılır.
  • Bakıcı anneler göreve başladıktan sonra içinde bulundukları ortamla ilgili gerek görülmesi durumunda zaman zaman hizmet içi eğitime alınır.
  • Aile, bakıcı anne ile çalıştıkları süre içinde çocuğun yetiştirilmesi ile ilgili sorunları paylaşmada danışmanlık şirketimiz ile işbirliği içinde olurlar.

 

Eve yardımcı hizmetli:

Ev işlerine yardımcı bayan seçiminde de firmamaızın personel seçiminde aradığı kriterler göz önünde bulundurularak Bu konuda deneyimli olan elemanları talep sahipleri ile görüştürerek en uyun elemanın seçiminde danışmanlık desteği verilmektedir.


Çiftliklere & Villalara yardımcı aile hizmeti:

Gelen talep doğrultusunda villa veya çiftliğin özellikleri, iş beklentileri ve aranılan niteliklere göre yatılı aile hizmeti desteği sağlanır.

Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.Bursa Hasta Bakıcı Firmaları

Hasta Bakıcı Firmaları

İŞKUR Bursa İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü
Atatürk Cad. No: 104 Osmangazi BURSA
Tel : (0224) 225 17 46 - 225 17 45
Tel : (0224) 225 15 15
Faks : (0224) 220 20 13
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?