Bursa

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Firma Giriş Formu


Kayıp Parola?

Hasta Bakıcı Bursa, Hastabakıcı Firmaları, Hasta Bakıcısı Hasta Bakıcılığı, Çocuk ve Bebek Bakıcısı Firmaları, Villa ve Ev İşleri İçin Yardımcı Elemanlar

Bursa'da Hasta Bakıcı, dadı çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcısı refakatçı sağlayan hasta bakıcılığı ve hasta bakıcı firmaları ve ev işleri için yardımcı elemanlar, villa, ev işlerine yardımcı karı koca hizmetli, şoför, aşçı, bahçıvan sağlayan danışmanlık şirketleri.
Bursa Hasta Bakıcı Firmaları

Hasta Bakıcı Firmaları

İŞKUR Bursa İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü
Atatürk Cad. No: 104 Osmangazi BURSA
Tel : (0224) 225 17 46 - 225 17 45
Tel : (0224) 225 15 15
Faks : (0224) 220 20 13
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

hastabakici.org

www.hastabakici.org, Deneyimli referanslı hasta bakıcı, evde yaşlı bakımı ve evde hasta bakımı, refakatçi, yaşlı bakıcı yatılı bakıcı ameliyat sonrası bakım  yatılı hasta bakıcı hizmetleri, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadı gibi bakıcı hizmetleri veren, ev işlerine yardımcılar temin eden Türkiye İş Kurumundan (İŞKUR) izin belgeli Özel İstihdam Büroları, bakıcı danışmanlık şirketleri,  bakıcı ajansları, bakıcı firmaları tanıtım rehberidir.